Шампионките от Математическата се готвят за Световното в Индия

Баскетболистките на ПМГ „Акад. Иван Гюзелев“, които в края на юни миналата година станаха шампион на България за момичета 8-10 клас, в момента се подготвят за Световните ученически игри в Индия.

Повече...

Шампионът „Бъки“ спечели и Купа България!

В годината, в която ще отпразнува 20 години от своето основаване, ХК „Бъки“ спечели Купа България при жените. Момичетата на треньорките Веселина Златева и Анита Хараланова бяха безапелационни на финалите в Свиленград и показаха по категоричен начин, че са най-достойни за трофея.

Повече...

Шампионът „Бъки“ е първенец в редовния сезон след победа над „Етър 64“

Женският тим на „Бъки“ си осигури първото място в класирането на „А“ РХГ кръг преди края на редовния сезон.

Повече...

Шампионът "Бъки" започва защита на титлата си срещу "Поморие" тази събота

Другите две срещи от първия кръг на първенството в „А“ РХГ се изиграха миналата неделя. Вицешампионът „Свиленград“ надигра у дома „Шумен 98“ с 27:19, на полувремето 13:11, а „Етър 64“ (Велико Търново) победи „Ники спорт“ в Сливница с 28:20 (15:9).

Повече...

Шампионът Стефан Стоев започна новия сезон с победа в Шумен

втора поредна титла, като триумфира в първия кръг от първенството по Планинско изкачване – „Мемориал Валерий Великов“ в Шумен. Асът на „АРА Моторспорт“ не само извоюва победата в своя клас (б.а.

Повече...

Вицешампионът „ВАС Етъра” стартира с победа

Вицешампионът от миналогодишното издание на турнира „ВАС Етъра“ стартира успешно във втора група на турнира по минифутбол в зала „Орловец”. В дебютния си мач селекцията на Радослав Спасов надигра състава на „Хайдути“